ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldız’a 13. Uluslararası Liseler Arası Tiyatro Festivalinde Ödül Alan Öğrencilerden Ziyaret

24 Nisan 12 Mayıs tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen 13. Uluslararası liseler arası tiyatro festivalin ödül alan Öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.
Yıldız’a 13. Uluslararası Liseler Arası Tiyatro Festivalinde Ödül Alan Öğrencilerden Ziyaret

Kayseri İlinde yapılan festivale ilimizi palandöken ilçesine bağlı Yıldızkent İ.M.K.B Anadolu lisesi, Türk dili ve edebiyat öğretmeni Serdal Salmanlının yazıp yönettiği “Bayrağı Yere Düşürmeyenler” isimli oyun ile temsil ederek en iyi yönetmen ödülü,  en iyi erkek oyuncu ödülü, en iyi kadın oyuncu ödülü, en iyi kostüm ödülü ve en iyi dekor ödüllerine layık görüldüler.

Ödüllerini alan öğretmen ve öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu ve Okul Müdürü Ali Kaplan ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız öğrencilerden daha çok başarı beklediğini ifade ederek çeşitli hediyelerle ödüllendirip hatıra fotoğrafı çektirdi.

01-06-201801-06-201801-06-2018

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.