ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Cemiyeti Erzurum Şube Başkanı Salih KAYGUSUZ’ dan Yıldız’a Ziyaret

Yeşilay Cemiyeti Erzurum Şube Başkanı Salih Kaygusuz ve dernek yöneticileri Turan Bağaçlı, Şerafettin Macit ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler. 
Yeşilay Cemiyeti Erzurum Şube Başkanı Salih KAYGUSUZ’ dan Yıldız’a Ziyaret

Yeşilay Cemiyeti Erzurum Şube Bakanı Salih Kaygusuz, bağımlılıkla mücadele konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile var olan mevcut çalışmaları daha verimli hale getirmek için okullarda Yeşilay kulüplerinin daha aktif hale getirilmesini dile getirerek Türkiye Bağımlılıkla Mücadele konusunda Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol kapsamında çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

 

İlimizde Yeşilay Cemiyeti´nin faaliyetlerinin her zaman yakından takip ettiğini, yapılacak çalışmalara her türlü desteğini esirgemeyeceğini dile getiren Sayın Yıldız, ziyaretlerinden dolayı Yeşilay Cemiyeti Başkanı Salih Kaygusuz’a ve beraberindeki cemiyet yöneticilerine teşekkür etti.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.