ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Atanan Öğretmenler Çiçeklerle Karşılandı

2015  Öğretmen atamaları kapsamında ilimize ataması yapılan değişik branşlarda toplam 995 öğretmen şehirlerarası otobüs terminali ile Erzurum Havalimanında müdürlüğümüzce oluşturulan danışma masaları ve görevli personellerce karşılandı.
Yeni Atanan Öğretmenler Çiçeklerle Karşılandı

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cahit SUNAY, kente yeni atanan öğretmenleri havalimanında çiçeklerle karşıladı. Yeni atanan öğretmenlerin aileleriyle birlikte geldiğini ifade eden SUNAY, “Biz de onlara sıcak bir karşılama olması amacıyla havaalanında ve otogarda görevlendirdiğimiz arkadaşlarımızla karşılıyoruz. Amacımız Erzurum adına güzel bir tebessüm bırakabilmek, Erzurum’da güzel izlenimlerle görevlerine başlayabilmeleri adına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN’ın başlattığı bu çalışma aslında 2 sezondur devam ediyor. Bunu artık bir gelenek haline getirmek istiyoruz. Buradaki öğretmen arkadaşlarımızın, memnuniyetini görmüş olmak bizleri sevindiriyor. Erzurum adına yapılacak her türlü güzel çalışmaların devamından yanayız” diye konuştu.

Öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından görevlendirilen personellerce il ve ilçelerde irtibat kurabilecekleri  telefonları  ve yapacakları iş ve işlemleri içerisinde bulunduran bilgi formları dağıtıldı.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.