ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Verem Savaş Haftası Ödül Töreni Yapıldı

Verem haftası münasebetiyle yapılan resim, şiir, kompozisyon dalında il genelinde dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. 
Verem Savaş Haftası Ödül Töreni Yapıldı

Ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN, Verem Savaş Derneği Başkanı Şenol MIZRAK, Doç. Dr. Ali KURT, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Samih KIR ve Şube Müdürü Rukiye KARAKUŞ katıldı.

Verem savaşı derneği başkanı Sayın Şenol MIZRAK Verem haftası ve verem hastalığı hakkında kısa bir konuşma yaparak yapılan etkinlikte emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN ve tüm müdürlük personeline teşekkür etti.

 

 İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN ödül töreni öncesi yaptığı konuşmasında Verem Haftası Münasebetiyle İl genelinde Resim, Şiir ve Kompozisyon dallarında öğrencilerimiz arasında bir yarışma düzenlendiğini, il genelinde yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerimize Dernek tarafından dağıtılacak tabletlerin öğrencilerimize daha iyi bir motivasyon olacağını dile getiren ARSLAN yapılan bu etkinliğin gerçekleşmesine katkıda bulunan başta dernek başkanı ve yönetimi olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.