ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Öğrenci Meclisi 13. Dönem Başkanı Mahmut Ekrem VAROL ile Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koordinatörü Mustafa GÖKDEMİR Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.
![Türkiye Öğrenci Meclisi 13. Dönem Başkanı Mahmut Ekrem VAROL ile Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koordinatörü Mustafa GÖKDEMİR Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_25165857_img_2996.jpg)
Türkiye Öğrenci Meclisi 13. Dönem Başkanı Mahmut Ekrem VAROL İle Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koordinatörü Mustafa GÖKDEMİR İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ’ ı makamında ziyaret ettiler.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ yapılan ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.