ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(TMOK) Tarafından Spor Kültürü Ve Olimpik Eğitim Projesi Sunumu Yapıldı

Erzurum GHSİM’nin ev sahipliğinde Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından “Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi” sunumu Erzurum Büyükşehir Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi´nde yapıldı. 
(TMOK) Tarafından Spor Kültürü Ve Olimpik Eğitim Projesi Sunumu Yapıldı

Erzurum Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile  Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) işbirliğiyle yürütülen Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi" kapsamında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi´nde proje tanıtım toplantısı düzenlendi. TMOK Spor Kültürü Olimpik Eğitim Projesi Sunucusu Sibel YAZGANTEL tarafından ilköğretim 3-4 ve 5. Sınıf öğrencilerine keyifli ve eğlenceli bir spor olimpiyat sunumu yapıldı.

 

Erzurum Vali Yardımcısı Ayhan TERZİ, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili Şinasi POLAT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN, Buz Pateni Federasyonu Başkanı Dilek OKUYUCU’nun hazır bulunduğu eğlenceli etkinliğe Olimpiyat Şampiyonu eski milli halterci Naim SÜLEYMANOĞLU ile milli halterci Gülbeyi AKTİ de katıldı. Plaket ve teşekkür belgesi sunumunun ardından miniklere eğlenceli bir şekilde olimpiyat bilgilendirmesi yapıldı.

11-01-201611-01-201611-01-2016

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.