ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Teog Sınavı Ön Bilgilendirme Toplantısı
İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN başkanlığında Müdürlüğümüz toplantı salonunda TEOG Sınavı Ön Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.![Teog Sınavı Ön Bilgilendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_22100901_manetresim.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda 29-30 Nisan 2015 (ikinci dönem) ve 16-17 Mayıs 2015 (mazeret sınavları) tarihlerinde yapılacak olan TEOG sınavlarının ön hazırlıkları sunum şeklinde değerlendirildi.