ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Öğrenci Odaklı Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Uygulaması ile ilgili değerlendirme çalıştayı Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Akşam Sanat Okulu´nda gerçekleştirildi.
TEOG Öğrenci Odaklı Değerlendirme Çalıştayı Yapıldı.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK, Din Öğretimi Genel Müdürü Nafiz YILMAZ, Bakanlık Müşaviri Ercan Demirci, Daire Başkanı Abdülhalik BAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Samih KIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mürsel KARAGÖZ, Uzman Yardımcıları Yusuf ÖKSÜZ ile Hatice ÖKSÜZ ve öğrencilerin katılımları ile Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Akşam Sanat Okulu´nda gerçekleştirildi.

 

Müsteşar Yardımcısı Yusuf BÜYÜK çalıştay ile ilgili yaptığı konuşmada, "Bakanımız bu işlerin sahipleri ile yapılmasını istedi, bu işin esas sahibi sizlersiniz, siz Türkiye’deki TEOG sisteminin güçlü ve zayıf yönlerini tespit edecek ve bizlere yol gösterecek kıymetli öğrencilerimizsiniz" dedi. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sisteminin güçlü yanları, zayıf yanları ve sistemin güçlenmesine dair önerilerin alındığı toplantı verimli bir şekilde sona erdi.

30-11-201530-11-201530-11-201530-11-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.