ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´´TEOG´´ Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz genelinde TEOG değerlendirme toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız Başkanlığında Erzurum Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
´´TEOG´´ Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Orta öğretim kurum yöneticileri ile rehber öğretmenler katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Samih Kır’ın açılış konuşmasının ardından değerlendirme konuşması yapan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız, “Başarıyı etkileyen birçok faktör vardır. Önce inanmak gerekir, Başarı için ortaya konulan eylem planının üzerinde yoğunlaşmak gerekir, takip etmek ve sonuçlarını değerlendirmek çok önemlidir. Eğitimin dışındaki mazeretlerin arkasına sığınmamalıyız. Esas hedef öğrenciyi iyi yetiştirmek ve sınav tecrübesi kazandırmaktır. El birliğiyle bu işin üstesinden geleceğimize inanıyor başarılar diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum."dedi.

 

Daha sonra Strateji Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürü Çiğdem Hopur Erzurum’un TEOG (Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş) sınav sonuçları hakkında bir sunum yaparak, katılımcılara İlimiz genelindeki sınav sonuçları hakkında istatistikî bilgiler aktardı. 

22-06-201622-06-201622-06-201622-06-201622-06-2016

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.