ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINAV GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI.

Bakanlığımızca yapılan merkezi sistem sınavlarında güvenlik sorunları, çözüm yolları ve alınacak önlemler ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Kemal BÜLBÜL ve Turay KARADERE Koordinatörlüğünde müdürlüğümüz toplantı salonunda bölge toplantısı yapıldı.
SINAV GÜVENLİĞİ BİLGİLENDİRME BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI.

          Yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halil KARAPINAR, Şube Müdürü Fatih KARASU ile Erzurum, Erzincan, Gümüşhane İl Milli Eğitim yetkilileri katıldı. Sınav güvenlik tedbirlerinin ele alındığı toplantıda, sınav öncesinde, sınav gününde ve sınav sonrasında yapılacak çalışmalara ilişkin gündem maddeleri görüşüldü. Gündem maddeleri arasında, sınav evrakının muhafaza edilmesinden, sınav esnasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasına, bireysel ve organize kopya çekme eylemlerine karşı alınan tedbirlere kadar pek çok önemli husus görüşüldü.

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.