ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Yazma Ve Proje Döngüsü Eğitimi Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimince Öğretmenlere Yönelik Proje Yazma Ve Proje Döngüsü Eğitimleri Verildi.
Proje Yazma Ve Proje Döngüsü Eğitimi Verildi

İlimizde merkez üç ve çevre 17 ilçemizde görev yapan öğretmenlere yönelik proje yazma ve proje döngüsü eğitimleri 12/01/2015 Pazartesi gününden itibaren hizmet içi eğitim kapsamında verilmeye başlandı.İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE toplantı salonundaki eğitimlerin açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN tarafından yapıldı.İl Milli Eğitim Müdürü “ilimizin 2014 yılı Erasmus Plus projelerinde Türkiye genelinde geçen 9 projesi ile iyi bir yerde olduğunu ve 2015 yılında da bu başarının artarak devam etmesini temenni ettiğini,gelişen ve değişen Türkiye’de öğretmen ve Öğrencilerimizin bulundukları illerin dışında Avrupa ülkelerine gitmesinin oradaki eğitim ve sosyal yaşam şartlarını görmelerinin önemli olduğunu ve edinilen tecrübelerin yaygınlaştırılması konusunun Erzurum’daki eğitim kalitesinin artması için atılacak adımlardan biri olduğunu” ifade etti.

 

Proje yazma eğitimlerine birinci grupta 39,ikinci grupta 31 olmak üzere toplamda 70 öğretmenimiz katılacak. Bu eğitimler sonunda Mart ayında başvurusu yapılacak Erasmus Plus ve yıl içinde başvurusu devam eden KUDAKA,ÇSGB,İPA gibi projelerin başvuru formlarının doldurulması,ortak bulma ve proje yönetimi hakkında eğitimler verilecek.Eğitimler Şube Müdürü Çiğdem HOPUR,AR-GE de görevli öğretmenler Esengül TAN HATUN,Hüccet VURAL ve Yunus CİHAN tarafından verilecek.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.