ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Tabanlı Çalışmalarda Örnek İl Olmalıyız

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Proje ekibi tanıtım ve eğitim seminerleri çerçevesinde ilk durağı olan Karaçoban’da çalışmalarına başladı.
Proje Tabanlı Çalışmalarda Örnek İl Olmalıyız

Çalışma kapsamında öğretmenlere; TÜBİTAK, AB Projeleri, Erasmus ve KUDAKA konularında bu yıl yapılacak etkinlikler ve bu bağlamada gerçekleşecek çalışmaların çerçevesini oluşturan proje döngüsü hakkında bilgi verdi.  AR-GE ekibi ayrıca öğretmenlerin bu konu hakkında sorularını da yanıtladı.

Çalışma sırasında etkinliklere de yer veren Proje ekibi, bu tür çalışmaların eğitimin yeni bir aşamaya taşınmasında oynayacağı rolü işledi.

 Amaçlarının proje ve proje döngüsü konusunda belli düzeyde bir bilinç oluşturmak olduğunu da belirten ekip, sahada yapılacak etkili tanıtımların daha verimli sonuçlar ortaya koyduğunu belirtti. Tanıtım seminerleri tüm ilçeleri kapsayacak biçimde önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Konu ile ilgili görüşlerini aktaran İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz; “Erzurum olarak proje tabanlı çalışmalarda Türkiye’de en iyi iller arasında olmalıyız. Yapacağımız eğitim ve çalışmalarda yine Türkiye’ye örnek olmalıyız” diye ifade etti.

17-10-201817-10-201817-10-2018

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.