ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof. Dr. Selahattin TURAN Okul Yöneticilerine konferans verdi.

         Erzurum Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce “Türkiye´nin Maarif Davası ve 21. yy Eğitim Kurumları Yöneticiliği´ konulu konferans düzenlendi. 
Prof. Dr. Selahattin TURAN Okul Yöneticilerine konferans verdi.

        Erzurum Lisesi Kültür Sitesi Salonunda düzenlenen konferansa Vali Yardımcısı Abdurrahman İÇYER, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, ilkokul, ortaokul, lise eğitim kurumları idarecileri ile eğitim çalışanlarını katıldı.  

       İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN’ ın açılış konuşmalarının ardından kürsüde yerini alan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Eğitim Enstitüsü Kurucu Başkanı Prof. Dr. Selahattin TURAN, yıllar boyu meslek hayatında edindiği tecrübeleri ve akademik araştırmalarda elde ettiği verileri dinleyicilerle paylaştı. Sayın TURAN, sınıf yönetiminden modern çağın problemlerine, öğrenciye yaklaşımdan okullarda karşılaşılan problemlere kadar pek çok konuya değindi.

       Konferans sonunda Vali Yardımcımız Abdurrahman İÇYER, Prof. Dr. Selahattin TURAN’ a fidan dikim belgesini takdim ederek teşekkür etti.

 

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.