ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polis Teşkilatının 173. Yıldönümü Kutlama Mesajı

Türk Polis Teşkilatı, 173 yıla dayanan geçmişiyle devletimizin en köklü kurumlarından biridir. Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu günden bu yana elde ettiği bilgi ve deneyimle hukuka ve yasalara bağlılıktan ayrılmadan, üstün bir görev anlayışıyla vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması, can ve mal emniyetinin temini için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalarını sürdürmektedir.
Polis Teşkilatının 173. Yıldönümü Kutlama Mesajı

Kamu düzeninin ve asayişin korunması, halkımızın huzur ve güvenliğini tehdit eden her türlü suçu önleyici tedbirlerin alınması, suçluların yakalanarak zamanında adalete teslim edilmesi için vatandaşlarımızla birlikte omuz omuza çalışan Emniyet görevlilerimiz insanlarımızın devlete olan itimadının güçlendirilmesinde de çok önemli bir rol oynamaktadır.

Bu vesileyle, görevleri başında şehit olan kahraman polislerimize Cenab-ı Hâk’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

Emniyet teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını tebrik ediyor, tüm Emniyet mensuplarımızın çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

 

                                    Ercan YILDIZ

                                  İl Milli Eğitim Müdürü

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.