ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Palandöken TOBB İlkokulu ve Sabahattin Solakoğlu İlkokulu; Tortum Bağbaşı Mehmet Akif Ortaokulu ve Kazandere İlkokulu Lojmanı Mekanik Onarım İşi

Palandöken TOBB İlkokulu ve Sabahattin Solakoğlu İlkokulu; Tortum Bağbaşı Mehmet Akif Ortaokulu ve Kazandere İlkokulu Lojmanı Mekanik Onarım İşi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 22.maddesinin (d)bendi çerçevesinde yapılacaktır. Palandöken TOBB İlkokulu ve Sabahattin Solakoğlu İlkokulu; Tortum Bağbaşı Mehmet Akif Ortaokulu ve Kazandere İlkokulu Lojmanı Mekanik Onarım işine başvurmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler dokümanı web sayfasından indirerek "Birim Fiyat Teklif Mektubu ve Cetveli"ni 16.11.2021 tarihinde saat 10:00'a kadar kapalı zarf içerisinde İnşaat Şubesi Birimi'ne sunabilirler. Kapalı zarf içinde sunulan teklifler 16.11.2021 tarihinde saat 10:00'da İnşaat Şubesi Şube Müdürü odasında hazır bulunan isteklilerin önünde açılacaktır.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.