ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Orta Öğretim Genel Müdürümüzün İlimizi Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdür Vekili Sayın Hasan Hüseyin CAN 23.03.2015 Pazartesi günü  açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Erzurum’a geldi.
Orta Öğretim Genel Müdürümüzün İlimizi Ziyareti

MEB Ortaöğretim Genel Müdür Vekili Sayın Hasan Hüseyin CAN 23.03.2015 Pazartesi günü Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde çeşitli illerden gelen pansiyondan sorumlu Müdür yardımcılarının hizmetiçi eğitim seminerinin  açılış toplantısına katılarak burada bir konuşma yaptı.

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN ve Müdür yardımcısı Samih KIR ile Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi ve Erzurum Anadolu Lisesine geçen sayın Genel Müdürümüz bu okullarda incelemelerde bulunarak öğretmenler ile sohbet etti.

 

Öğleden sonra Nenehatun Kız Anadolu Lisesinde Erzurum merkez üç ilçede Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okulların müdürleri ile bir araya gelen Sayın CAN okullardaki sorunlar, ders ve müfredat programları,okullarda yürütülen projeler hakkında okul müdürleri ile bilgi alış-verişinde bulundu.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.