ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerine "Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Semineri Verildi

15-16 Kasım 2016 tarihleri arasında Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğünce Erzurum Lisesi Konferans Salonu’nda okul müdürlerine seminer düzenlendi. 
Okul Müdürlerine "Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”  Semineri Verildi

Bakanlığımız Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ile ilgili bilgilendirme Semineri Erzurum Lisesi Konferans Salonunda okul müdürlerimizin katılımı ile yapıldı.

Strateji Geliştirme Şubesi Müdürlüğünce yapılan seminerde ele alınan hususların ilimizdeki okul müdürleriyle paylaşılması amacıyla düzenlenen toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ “ Sözlerime başlarken hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bugün sizlerle Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Eğitimi Semineri ”nde dikkat çekilen konuları, sürecin işleyişini ele alacağız.  Kurumlarımızın bu konudaki farkındalığının artırılması ve  “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” müracaatlarının artırılması önem arz ediyor. Bu yıl okullarımızda,  öğrenci ve öğretmenlerimiz arasında bu farkındalığı mutlaka oluşturalım. Öğrenci ve öğretmenlerimizin bu kapsamda değerlendirilebilecek çok değerli fikirlere sahip olduklarına inanıyorum. “ diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ Katılımcılara teşekkür ederek seminerin başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

17-11-201617-11-201617-11-201617-11-2016

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.