ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında görevlendirilen yöneticilerin görevlerinde başarılı olmaları, görevlerinde vizyoner bir bakış geliştirebilmeleri, eğitim, yönetim alanlarındaki değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki alanda gelişimlerini sürdürebilmeleri amacıyla "Okul Müdürleri Eğitim Programı" hazırlandı.
Okul Müdürleri Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları Devam Ediyor

Eğitim programı kapsamında göreve yeni başlayan eğitim kurumu yöneticilerine ‘’yöneticilik formasyonu’’ kazandırmak amacıyla hazırlanan üç aşamalı hizmet içi eğitim kursları toplamda 90 saat olarak belirlenmiştir.

Eğitim programının 2. Kademe açılış konuşmasını yapan Müsteşar Yardımcımız Yusuf BÜYÜK, "değerli  meslektaşlarım öncelikle eğitim kapsamında vereceğiniz emek, göstereceğiniz gayret için hepinize teşekkür ediyorum. Sizleri bu göreve layık görenleri mahcup etmeyin. Sizler seçilmiş kimselersiniz ve sizden yüksek beklentiler var. Nitekim bu göreve gelirken geçtiğiniz aşamalar sizlerin liyakatini gösteriyor. Ben size güveniyorum. Ben ekibime, insana güveniyorum" diye yöneticilerimize dair güvenini ifade eden konuşmasından sonra, okul müdürlerine söz hakkı vererek görüş ve önerilerini Bakanlıkta değerlendirmek üzere not aldırdı.

 

Eğitim programı sonunda katılımcılara 100 sorudan oluşan bir yazılı sınav yapılarak sınavda başarılı olanlara başarı belgesi verilerek kurs sonlandırılmış olacak.

02-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-201502-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.