Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Erzurum Lisesi Kültür Sitesi’nde merkez ilçelerin Okul Müdürleri toplantısı yapıldı.![Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/24104209_IMG_7799.jpg)
Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ın yanı sıra müdür yardımcıları Samih Kır, İsmail Bağrıyanık, Yakutiye ve Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürleri Zinnur Şimşek ve Abdurrahman Gazioğlu eşlik ettiler.
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının 1. Dönem değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda il müdürü Ercan Yıldız 2. Dönem için yapılması gereken hazırlıkları anlattı.
Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) çalışanlarından Muhammet Gürgen´in bir sunum yaptığı toplantı karşılıklı iyi dileklerle sona erdi.