ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri İle Aday Öğretmen Süreci Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz Merkez Üç İlçe Okul İdarecileri ile Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, Öğretmenlik eğitimi stajyer öğretmenimize yönelik olarak bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Okul Müdürleri İle Aday Öğretmen Süreci Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN, seminer açılış konuşmasında, “Eğitim, milletimizin her bir ferdinin büyük bir inançla yürüdüğü en önemli idealidir. Geleceğini eğitimde arayan gelişmiş toplumlar, eğitimin geleceğine büyük yatırımlar yaparak gelişimlerini ve ilerlemelerini sürdürürler. Yatırım, eşyaya değil, insana yapıldığında anlam kazanır. Zaman, eşyanın gücünü azaltırken, eğitimin gücünü arttırır.

Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Nabi AVCI beyin özellikle sizlere duyurmamızı istediği şey, gerçekten bir değişim bir dönüşüm başlamıştır. Bunu yeni başlayacak öğretmen arkadaşlara hissettirmek, bu mahiyette görevlendirilen danışman öğretmenlerimizin bu bilince kavuşmasını istemesidir” dedi.

Konuşma sonunda süreç hakkında soruları cevaplayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel ARSLAN başarılı bir süreç geçmesi temennisinde bulunarak, katılım sağlayan okul müdürlerine teşekkür etti.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.