ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Eğitim Programı

Bakanlığımız, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin mahallinde seminerlere alınmaları istenilmiştir.
Okul Müdürleri Eğitim Programı

Program İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Yaşar YILDIRIM, Müdür Yardımcısı Halil KARAPINAR, Şube Müdürü Yılmaz TUĞRA’ nın katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış Konuşmasını yapan il milli eğitim şube müdürü Yılmaz TUĞRA Bakanlığımız İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün “Okul Müdürleri Eğitim Programı” konulu yazıları ile İlk defa okul/kurum müdürü olarak görevlendirilen ve halen okul/kurum müdürlüğü görevlerini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerinde; başarılı olmaları, vizyoner bir bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişimleri sürdürebilmeleri için il milli eğitim müdürlüğü olarak ilimizde okul/kurum müdürü olarak   görevlendirilen yöneticilerimize yönelik “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kurslarını” 3 aşamada gerçekleştirileceğini söyleyen TUĞRA, yapılan bu programın ilimize ve katılımcı arkadaşlara hayırlı olmasını diledi.

 

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Yaşar YILDIRIM ise konuşmasında 2015 yılı içerisinde ilimizde görev yapan tüm okul/kurum müdürlerimiz “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kurslarını” almış olacaklardır. YILDIRIM Katılımcılara teşekkür ederek başarılar diledi.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.