ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarım, sayın veliler, sevgili öğrenciler! 28.09.2015 tarihinde başlayacak  2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılının hayırlı, uğurlu ve başarılı olmasını diliyorum.
Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan’ın 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarım!

Her zaman olduğu gibi bundan sonra da bizlere emanet edilen evlatlarımızın Anayasamız ve Türk Milli Eğitim Temel Kanunu’nda belirlenen amaçlar ve ilkeler doğrultusunda Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, milli ve manevi değerlerimizi bilen, sürekli bilginin peşinden koşan, soran sorgulayan, eleştirel  düşünen  iyi bir insan olarak yetiştireceğinizden kuşkum yoktur. Değişmeyen tek şey değişimdir. Değişim ve gelişmelere ayak uydurmayan topluluk ve sistemlerin başarılı olması imkânsızdır. Unutmayın ki 21. Yüzyılın cahilleri okuma yazma bilmeyenler değil, kendilerini yenilemeyenler, kendilerini  geliştirmeyenler ve değişime direnenlerdir.

Saygıdeğer Veliler!

Çocuklarımızı okula kayıt yaptırdıktan sonra sorumluluğumuz azalmayıp aksine artmaktadır. Çocuklarımızın hayata atıldığında anne baba olarak onlarla gurur duyacağımız evlatlar olabilmesi sizlerin ilgisi, işbirliği ve desteği ile mümkündür. Eğitimde başarı okul-aile ve çevre işbirliği ile mümkündür. Sürekli okul yöneticileri ve öğretmenlerimizle işbirliği içinde bulunmanızı bekliyorum. Unutmayın ki çağımız yönetişim çağıdır. Hep beraber okullarımıza sahip çıkalım.

Sevgili Öğrenciler;

 Biz yöneticiler ve öğretmenler olarak sizlerin en iyi şekilde  eğitilmesi ve hayata hazırlanmanız için çalışıyoruz,  Sizlere sunulan imkânları, fırsatları  ve zamanı  en iyi şekilde değerlendirip bilgili, donanımlı bireyler olmanız için çok çalışmalısınız. Geleceğin aydınlık TÜRKİYE’SİNİ sizler inşa edeceksiniz.

2015-2016 ders yılının  tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve milletimize hayırlı olması dileğiyle tüm eğitim paydaşlarımıza başarılar diliyorum.

                                                                                                                              Yüksel ARSLAN

                                                                                                                          İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.