Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZın Yarıyıl Tatili Mesajı
![Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZın Yarıyıl Tatili Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/31162359_balksz2.jpg)
Aydınlık yarınlarımızın umut ışıkları sevgili öğrencilerim! Sizleri geleceğe hazırlayacağımız 2016-2017 eğitim öğretim yılını yarılamış bulunmaktayız.
Amacımız; siz çocuklarımızı her anlamda donanımlı, okuyan okuduğunu yorumlayan, yorumladıklarını hayata geçiren bir nesil olarak geleceğe hazırlamak. Bunu yaparken tabi ki en büyük güvencemiz: Üzerinizde emeği ve hakkı olan öğretmenlerimizdir.
Eğitim öğretim yılı yolculuğunun dinlenme molası olan yarıyıl tatilini amacına uygun bir şekilde dinlenerek ve mutlaka okuyarak geçirmenizi tavsiye ediyor, 2016-2017 eğitim öğretim yılının 1. döneminin sizler, aileniz ve tüm maarif camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
İl Milli Eğitim Müdürü
Ercan YILDIZ