ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz 23 Nisan’da Makamı Rahime Naz Güllüce’ye Devretti

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Salih Kaygusuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında kendisini ziyaret eden Celal Akın İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Rahime Naz Güllüce’yi makamında ağırladı.
Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz 23 Nisan’da Makamı Rahime Naz Güllüce’ye Devretti

Celal Akın İlkokulu 3-F sınıfı öğrencisi Rahime Naz Güllüce İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz’a çiçek takdim ederken,  İl Milli Eğitim Müdürümüz de makam koltuğunu Rahime Naz Güllüce’ye bıraktı.

Temsili olarak Müdürlük makamına oturan öğrencimiz duygu ve düşüncelerini paylaştı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden olan taleplerini dile getirdi. Tüm okullarda sosyal ve sportif faaliyetlerin artırılmasını isteyen öğrencimiz, özellikle halk oyunları konusunda faaliyetlerin artırılmasını talep etti. Erzurum Kadın Barları’nın tüm okullarda kurulacak halk oyunları ekipleri tarafından icra edilmesini arzuladığını iletti. Sayın Salih Kaygusuz koltuklarda oturan insanların geçici olduğuna vurgu yaparak, "Bu gün bizlere nasip olan bu görevler yarın gençlerimiz, çocuklarımız tarafından devam ettirilecek, kurumlarımızı, ülkemizi onlar yönetecekler. Onların bizlerden daha başarılı olmaları için, okul yönetimlerimizin ve öğretmenlerimizin ne kadar gayretli olduklarını görüyorum. İnanıyoruz ki ülkemiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız tarafından daha aydınlık, daha müreffeh bir geleceğe kavuşacaktır. Tüm umudumuz, güvencemiz, beklentimiz çocuklarımızdadır.

22-04-201922-04-201922-04-201922-04-2019

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.