ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN Erzurum Lisesi’ni Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, bir takım toplantılara katılmak üzere geldiği ilimizde tarihi yapısı ve geçmişiyle birlikte bugün devlet kademelerinde görev yapan birçok bürokrat yetiştirmiş olan Erzurum Lisesi´ni ziyaret etti.
Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN Erzurum Lisesi’ni Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN’i okul yönetimi ve öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Karşılama törenine Vali Yardımcımız Haktan GÖKÇEKUYU, Yakutiye İlçe Kaymakamı Dr. Ahmet N. HELVACI, Rehberlik ve Denetim Başkanı Atif ALA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zinnur ŞİMŞEK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, şube müdürleri ile okul yönetimi hazır bulundu.

 

Sayın Müsteşarımız Doç. Dr. Yusuf TEKİN Okul Şeref Defterini imzaladı. İlçe Kaymakamı Dr. Ahmet N. HELVACI Erzurum Lisesi ile Erzurum Anadolu İmam Hatip Lisesi´ne hazırlık sınıfı getirilmesinin bu okullarımızın daha nitelikli eğitim hizmeti sunması adına önemli olduğunu sayın müsteşarımıza iletti. Sayın Müsteşarımız Yusuf TEKİN konu ile ilgili gerekenin yapılması talimatını vererek İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri İle okul idare odasında kısa bir değerlendirme toplantısı da yaptı.

17-12-201517-12-201517-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.