ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN Eğitim Yöneticileri ve Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf TEKİN, Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısına Vali Yardımcımız Haktan GÖKÇEKUYU, Yakutiye kaymakamı Dr. Ahmet N. HELVACI, Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Atif ALA, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN, Maarif Müfettişleri Başkanı Cevat AYDEMİR, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, okul yöneticileri ve okul-aile birliği başkanları bir araya geldi.
Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı  Doç. Dr. Yusuf TEKİN Eğitim Yöneticileri ve Okul Aile Birliği Başkanlarıyla Bir araya geldi.

Açılış Konuşmasını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN, ilimizde eğitimin altyapısının geliştirilmesinde katkılarından dolayı Erzurum ve eğitim camiası adına Müsteşarımıza teşekkür etti.

Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN, Milli Eğitim Bakanlığı´nın çalışmaları ve yenilikleri hakkında bilgi verdikten sonra katılımcılar tarafından yöneltilen soruları cevaplandırdı. Katılımcı Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Yönetim Üyeleri adına Erzurum Lisesi Müdürü Selami GÜNEŞ, Sayın Müsteşarımıza çiçek takdim ederek tüm katılımcılar adına kendilerine teşekkür etti. Daha sonra Müsteşarımız kendi onuruna verilen akşam yemeğine katıldıktan sonra ilimizden ayrıldı.

17-12-201517-12-201517-12-201517-12-201517-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.