ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Koop-İş Sendikası Erzurum Şubesinden Öğretmenler Günü Ziyareti
KOOP-İŞ Sendikası Erzurum Şubesi Başkanı O.Tarık TOĞRUL ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, iş yeri temsilcileri İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler.![Koop-İş Sendikası Erzurum Şubesinden Öğretmenler Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_25104654_img_3643.jpg)
İl Milli Eğtim Müdürü Yüksel ARSLAN’nın ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladıklarını dile getiren Sayın TOĞRUL, günün anısına Sayın ARSLAN´a plaket takdim etti.