ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde 2019 LGS'de 4 Öğrencimiz Türkiye Birincisi

İlimizde 2019 LGS'de 4 Öğrencimiz Türkiye Birincisi

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sonuçlarının yayımlanmasının ardından Türkiye genelinde 565 öğrencinin birinciliğini ilan ettiği sınavda 90 sorunun tamamını doğru cevaplayarak tüm puan türlerinde tam puan alan ve birinci olan; Oltu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Ömer Şerif POLAT, Aziziye Özel Hedef Ortaokulu öğrencisi Ebru KARS, Palandöken Özel Güneş Ortaokulu öğrencisi Yusuf Mert TEMUR, ve Özel Final Ortaokulu öğrencisi Hikmet Şamil KARAŞ'a ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Salih KAYGUSUZ tarafından takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında yapılan okul müdürlerinin ve velilerin de katıldığı ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz bugün ki başarımız camia olarak doğru yolda olduğumuzu ve daha ileri noktalara gidebilecek potansiyelimiz olduğunu bizlere gösteriyor. Öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, velilerimize ve milli eğitim camiasının hepsine teşekkür ediyorum dedi.

10-07-201910-07-201910-07-2019

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.