ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle TEOG Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavları ile ilgili bilgilendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ Başkanlığında müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle TEOG Sınavı Öncesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıda konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, 23-24 Kasım´da gerçekleşecek olan (TEOG) sınavlarında 8. sınıf öğrencilerin mağduriyet yaşamamaları için gerekli önlemlerin ve tedbirlerin alınmasını isteyerek,  TEOG sınavlarında il genelinde aksaklıkların yaşanmaması,  sınavların sağlıklı yürütülmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Toplantıda İlimiz genelinde daha iyi bir TEOG sınavı geçirilebilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ toplantıya gösterilen hassasiyetten dolayı ilçe milli eğitim müdürlerine teşekkür ederek, başarılı bir sınav geçirilmesi temennisinde bulundu.

15-11-201615-11-201615-11-2016

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.