ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Müdürlüğümüz toplantı salonunda 26 Mart 2015 Perşembe günü Vali Yardımcımız Haktan GÖKÇEKUYU ve İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN başkanlığında yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

        İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 20 İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda okullaşma oranları, taşımalı eğitim hizmetlerinin değerlendirilmesi, yetiştirme kursları, okullar hayat olsun projesi, ortak sınavlar, bu benim eserim proje çalışmalarının değerlendirilmesi, derslik ihtiyacı, derslik bilgileri ve okullarda çalışan sürekli işçilerin çalışma koşulları gündemi çerçevesinde görüşüldü.

        Toplantı sonunda Vali Yardımcımız Haktan GÖKÇEKUYU ve İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN 2014-2015 eğitim öğretim yılı döneminde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı tüm yönetici ve öğretmenlere gönülden teşekkür ettiler.

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.