ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İlimizdeki okulları sık sık ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, Aziziye ilçesine bağlı Zübeyde Hanım Ortaokulu İle Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu’nu bugün ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan Yıldız’ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Yapılan ziyaretlerde okul binalarının fiziki yeterlilikleri incelenerek, Öğretmenler ve okul idarecileri ile eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Özellikle TEOG sınavına girecek 8.sınıf öğrencilerimizi sınıflarında ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz sınav öncesi öğrencilerimize yapmaları gerekenler hakkında bilgiler vererek başarılar diledi.

Zübeyde Hanım Ortaokulu bünyesinde bulunan özel eğitim sınıfında öğrenim gören öğrencilerimizle yakından ilgilenen İl milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ bu öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için okul idarecilerine talimat verdi.

 

Yapılan ziyaretlerin sonunda okul idarecileri ve öğretmenleriyle kısa bir toplantı yapan YILDIZ’a Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah YAVİLİOĞLU’da eşlik etti.

09-11-201609-11-201609-11-201609-11-201609-11-2016

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.