ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SALİH KAYGUSUZ´UN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Salih Kaygusuz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SALİH KAYGUSUZ´UN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

"Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünün coşkusunu, millet olarak hep birlikte yaşıyoruz. Azizmilletimizin bütün zorluklar karşısında ortaya koyduğu mücadele azminin adı,  milletçe yeniden var olma ve dirilişimizin sembolüdür "Cumhuriyet"

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün "En büyük eserim" diyerek bizlere emanet ettiği  cumhuriyet; çocuklarımızın milli, manevi değerlere bağlı bireyler olarak yetişmesini sağlamak için en büyük yol göstericimizdir. 29 Ekim 1923'te başlayan ve hiç durmadan devam eden Türkiye Cumhuriyeti'nin kutlu gelecek yürüyüşü ve yükselişi daima devam edecektir.

Bizler eğitim camiası olarak, geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'sinin eğitim alanındaki hedeflerini kapsayan 2023 Eğitim Vizyonumuzda belirlenen amaçlara ulaşmak için tüm eğitim ailemizle hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizinbanisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler temenni ediyorum. 

Halihazırda ülkemizin bekası, milletimizin huzuru için yurt içinde ve sınır ötesinde görev yapan bütün güvenlik güçlerimize muvaffakiyetler ve muzafferiyetler diliyorum. Tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımın, velilerimizin ve sevgiliöğrencilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum."

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.