ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Salih Kaygusuz´un 10 Kasım Atatürk´ü Anma Mesajı

10 Kasım, sadece ‘’Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.’’ diyen  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değil, onun eserlerini geliştirerek geleceğe taşıma azmimizi yinelediğimiz bir gündür.  Bunu başarabilmek onun aziz hatırasına gösterebileceğimiz en büyük hürmet olacaktır. Yeni Türkiye’nin fedakar öğretmenleri; birlik ve beraberliğin önemini, kardeşlik bilincini ve evrensel değerleri evlatlarımıza aşılayarak; ’’fikri hür vicdanı hür, irfanı hür’’ nesiller yetiştirecek ve Türkiye Cumhuriyetini payidar kılacaktır.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Salih Kaygusuz´un 10 Kasım Atatürk´ü Anma Mesajı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve Başöğretmen  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. sene-i devriyesinde,   hürmetle ve rahmetle yâd ediyorum. Gazi Mustafa Kemal’le birlikte, bugün  âhirete irtihal etmiş tüm gazilerimize ve aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şahsım ve milli eğitim camiası adına minnattarlığımızı ifade ediyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.