ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN´ın 19 Mayıs Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.![İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN´ın 19 Mayıs Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_23081110_img_3187.jpg)
19 Mayıs İstiklal Mücadelemizin ilk adımının atıldığı gündür. Bu büyük günün, geleceğimizin emaneti sevgili gençlerimiz ve milletimize kutlu olmasını diliyor; tarihimizin önemli dönüm noktalarından olan bu günde herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.