ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Komisyon Üyeleri ile Toplantı Yaptı

Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri hakkında, yirmi ilçe milli eğitim müdürlüğünde görev yapan Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri Yürütme komisyonunda görevli rehber öğretmenlerin katılımıyla, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN başkanlığında toplantı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yürütme Komisyon  Üyeleri ile Toplantı Yaptı

Yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı Cevat AYDEMİR, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Fatih KARASU, Rehberlik Araştırma Merkezi Personelleri ile rehber öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel ARSLAN, konuşmasında üstlendikleri görev açısından rehber öğretmenlerin önemini belirterek, gençliğin karşılaşabileceği tehlikelere karşı rehber öğretmenlerin önleyici olarak sorumluluk almalarını, öğrencilerin başarısızlık, devamsızlık, disiplin gibi konularda rehber öğretmenlerin daha hassas davranmalarını istedi.

 

 

Maarif Müfettişleri Başkanı Cevat AYDEMİR ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Fatih KARASU’nun da katkı sunduğu toplantı,  gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.

22-12-201522-12-2015

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.