ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN´ ın Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) Mesajı
Sevgili öğrenciler! Size verilen emeklerin ve kendi emeklerinizin karşılığını almak istediğiniz bir sınava gireceksiniz. Bakanlığımız tarafından 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.![İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN´ ın Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı (TEOG) Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_28172857_11111111.jpg)