ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ'ın Sene Sonu Mesajı

11 Eylül 2023 Pazartesi günü il genelinde 1363 okulumuzda, 166.623 öğrencimiz ve 12.386 öğretmenimizle başlamış olduğumuz 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz.
İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ'ın Sene Sonu Mesajı

Bir eğitim-öğretim yılını daha tamamlayarak gelecek hayallerine ve hedeflerine bir adım daha yaklaşan evlatlarımızın karne gününde, onların karne heyecanı paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bugün bir eğitim öğretim yılını tamamlayarak hayallerinize ve hedeflerinize doğru bir adım daha yaklaşmış oldunuz. Karnelerinizdeki notları, bir başarı ölçüsü olarak değil; zayıf ve güçlü yönlerinizi kısmen yansıtan bir tablo ve bundan sonraki yol haritanızda göz önünde bulundurmanız gereken bir nokta olarak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Bu bağlamda dinlenip eğlenebileceğiniz, bol bol kitap okuyabileceğiniz, akraba ziyareti yapabileceğiniz ve öğrenmeye devam edeceğiniz güzel bir yaz tatili diliyor; hepinizi çok sevdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Erzurum'umuzda eğitim camiamızın tüm kademelerinde görev yapan siz kıymetli çalışma arkadaşlarımın üstün gayretleri, özverili çalışmaları ve yakalamış olduğumuz ekip ruhu ile birçok başarıya ve ilke imza attık.

Bir yıl boyunca bazen kendinizden, bazen de ailenizden fedakârlıklar göstererek çocuklarımızın eğitimine önemli katkılar sağladınız. Geleceğimizin umudu gençlerimizin başarılarındaki rolünüz paha biçilemez. Yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz üstün gayret ve fedakârlıklarınız için sizlere teşekkür ediyorum. 

Kıymetli Velilerimiz,

Bir eğitim-öğretim yılı boyunca en büyük paydaşımız olarak bizlerin yanında olup eğitim-öğretim sürecinin en verimli şekilde yürütülmesi adına sağladığınız tüm katkılar için siz kıymetli velilerimize de teşekkürü bir borç biliyorum.

Bu vesileyle Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi Beyefendi başta olmak üzere değerli kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerimizin kıymetli yönetici ve personellerine, en büyük yardımcılarımız arasında yer alan velilerimize teşekkür ediyor; çocuklarımızın tatili sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Yakup YILDIZ

İl Millî Eğitim Müdürü

 

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.