ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un Yarıyıl  Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz,

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Saygıdeğer Velilerimiz,

Heyecanla, şevkle başladığımız 2022-2023 Eğitim Yılı'nın birinci dönemini büyük bir mutlulukla tamamlamış bulunuyoruz. Daha güzel, daha huzurlu, daha müreffeh bir gelecek ve toplum için gece gündüz hep birlikte çalıştık.

Göz Nurumuz, Umudumuz, Geleceğimiz, Sevgili Öğrencilerimiz;

Arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle kendi potansiyelinizi keşfetmek için gittiğiniz okullarınızda güzel zamanlar geçirdiniz. Sabah erkenden okullarınıza koştunuz, can kulağıyla öğretmenlerinizi dinlediniz, oyunlar oynadınız, ödevler yaptınız ve bir dönemi daha bitirdiniz. Dönem boyunca merak uyandırıcı ve sizi zenginleştiren birçok gerçeği ve bilgiyi keşfettiniz. Hedeflerinize ulaşmak için büyük bir gayretle çalıştığınızı biliyoruz. Tatili sonuna kadar hak ettiniz. Unutmayın! Karnenizdeki notlar ne olursa olsun, hepiniz bizim için değerlisiniz. Bitirdiğiniz eğitim dönem için sizleri kutluyorum ve gözlerinizden öpüyorum. Ailenizle, arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel bir tatil diliyorum.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Sizler; toplumlumuzun aydınlık yüzleri olarak geleceğimizi inşa etmenin sorumluluğunun bilinciyle her daim görevinizin başında oldunuz, olmaya devam edeceksiniz. Gönlünüzü ortaya koyarak yorulmak bilmeden çalışmanız, geleceğimiz adına bizlere umut kaynağı oluyor. Sizler çocuklarımızın yoluna ışık tutuyorsunuz. Onlara rehberlik ederek kendilerini bulmalarını, ailelerine ve ülkemize göz aydınlığı olmalarını sağlıyorsunuz. Can-ı gönülden hepinize teşekkür ediyorum. Kendini yenilemek, geliştirmek, güç kazanmak ve yeniden başlamak için sizlere iyi tatiller diliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Allah sizlere her biri insanlığın mücevheri olan çocuklar emanet etmiş ve sizleri ömür boyu öğretmen seçmiş. Bir çocuğun ilkokulu aile okuludur ve orada aldığı eğitim çocuğun yaşamının temel belirleyicisidir. Bizler aile okulunun, eğitimde aile desteğinin ve işbirliğinin önemini biliyoruz. Bu nedenle eğitimin bütün kademelerinde sizlerle iş birliği içinde çocuklarımıza hizmet ediyoruz. Sizlerin anlayışı ve desteği eğitimde başarıya ulaşmamızın temel etmenlerinden. Çocuklarımızın her biri kendilerine münhasır bilgi, beceri ve yeterliliklere sahipler. Karnelerindeki notlar çocuklarımızın kıymetini ölçen bir ölçüt değildir. Bu nedenle her ne olursa olsun çocuklarınızı destekleyeceğinize ve tatilde onlarla güzel zamanlar geçireceğinize inanıyorum.

Son olarak eğitim kurumlarımızda görev yapan bütün eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum. 2022-20233 Eğitim Yılı ikinci dönemi için şimdiden başarılar diliyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.