ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un Yarıyıl Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Öğretmenlerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz
İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz'un Yarıyıl  Mesajı

2021-2022 Eğitim Yılı'nın birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Salgına rağmen öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda eğitim almaları için bütün imkânlarımızı seferber ettik ve yüz yüze eğitimde ilk dönemi başarılı bir şekilde tamamladık.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Okullarınızda, arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle geçirdiğiniz güzel bir dönemin daha sonuna geldiniz. 2021-2022 Eğitim Yılı'nın birinci dönemini başarılı bir şekilde bitirmemizde en büyük başarı sizlere ait. Karnelerinizdeki notlar ne olursa olsun, hepiniz bizim gözümüzün nurusunuz, ülkemizin geleceği ve umudusunuz. Şimdi tatil zamanı. Hepinize ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçireceğiniz ve farklı beceriler edineceğiniz güzel bir tatil diliyorum. Akşamları yarım saat kitap okumayı unutmayalım!

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Sizler pandemi döneminde uzun bir süre öğrencilerinizden ayrı kalmanın özlemiyle çok başarılı bir performans sergileyerek bir dönemi bitirdiniz. Sizler eğitim ordumuzun yılmaz neferlerisiniz. Çabanız, azminiz ve büyük özverinizle çocuklarımıza sağlıklı bir ortamda yüz yüze eğitim almanın güzelliğini yaşattınız. Geleceğimizin emin ellerde olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Gözleri sevinçle parlayan, geleceğe umutla bakan, vatan millet aşkıyla dolu çocuklar yetiştirdiğiniz için hepinize en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Sizlere dinlenme fırsatı bulacağınız ve ailenizle geçireceğiniz iyi bir tatil diliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Yüz yüze eğitim sürecinde bizim en büyük destekçimiz siz oldunuz. En kıymetli varlıklarınızı, çocuklarınızı bize emanet ettiniz. Onların eğitimiyle yakından ilgilendiniz. Çocuklarımızın her biri farklı beceri ve yeteneğe sahip. Onların bir bütün olarak kendilerini gerçekleştirmelerini sağlamak, bizim önceliğimiz. Bu nedenle karne notları ne olursa olsun, bizim gözümüzde bütün öğrencilerimiz başarılı. Sizlerin de dönemi başarıyla tamamladıkları için çocuklarınızı sevginizle ödüllendireceğinize inanıyorum. Ailenizle birlikte kaliteli zaman geçireceğiniz bir yarıyıl tatili diliyorum.

Son olarak eğitim kurumlarımızda görev yapan eğitim ordumuzun her bir neferini dönemde gösterdikleri üstün gayret için tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.