ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SALİH KAYGUSUZ’UN AŞKALE ZİYARETİ

Erzurum İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Salih Kaygusuz Aşkale ilçemizi ziyaret ederek ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SALİH KAYGUSUZ’UN AŞKALE ZİYARETİ

İlçe ziyaretleri programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Bağaçlı Aşkale ilçemizi ziyaret ettiler. Programa ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetlerine olan desteklerinden ötürü Aşkale İlçe Kaymakamı Sayın Mehmet Aksu’ya teşekkür ziyaretinde bulunarak başlayan Sayın Salih Kaygusuz daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Erdem’den ilçede devam eden eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile bir araya geldi.

Program çarçevesinde Atatürk İMKB Yatılı Bölge Okulunu da ziyaret eden Sayın Kaygusuz, okul pansiyonunda ve yemekhanede incelemelerde bulundu, öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra öğretmenler ile toplantı yaparak 2023 Eğitim Vizyonunun en belirleyici unsur olarak yer alan öğretmenlerimizden beklentilerini ve umudunu dile getirdi. Eğitimde yeni dönemde belirlenen hedefleri ve yeni eğitim vizyonunun genel çerçevesini öğretmenlere bizzat anlatarak  öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini dinledi. Müdürümüz konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Okulumuz tüm alanları ve imkanlarıyla 2023 Eğitim Vizyonunda hedeflenen tipte bir okul.  Okul idaremiz ve öğretmenlerimiz de bu işi sahiplenirse hep birlikte vizyon belgemizde yer alan hedeflere ulaşmamız çok uzak bir hayal değil. Asıl önemli olan sizlerin 2023 Eğitim Vizyonunu anlamanız, benimsemeniz ve çalışmalarınızı bu hedef doğrultusunda odaklayarak okulumuzda bu vizyona hayat vermenizdir. Beklentimiz büyük, umudumuz fazla, bu nedenle sizlerin azmine, inancına ihtiyacımız var ve inanıyorum ki sizlerin de buna istidadı var. Bizler de eğitim adına yapılan her olumlu çalışmanızda tüm imkanlarımızla yanınızda olmaya söz veriyoruz.

28-03-201928-03-201928-03-201928-03-201928-03-201928-03-2019

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.