ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Salih KAYGUSUZ'un 23 Nisan Mesajı

Gazi Meclisimizin açılışının 100. yılında gururla kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aziz milletimize ve istikbâlimizin teminatı sevgili çocuklarımıza kutlu olsun. 
İl Milli Eğitim Müdürü Salih KAYGUSUZ'un 23 Nisan Mesajı

Bu yıl maalesef tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgınla mücadele etmekteyiz. Bu sebeple gönlümüzün istediği gibi çocuklarımızla kucaklaşamıyor, okullarımızda sınıflarımızda şenliklerimizi hep birlikte yapamıyoruz. Ama bu durum bizim 23 Nisan'ı yaşamamıza engel değil. Çocuklarımız evlerinde anne, baba ve kardeşleriyle birlikte bayramın neşesini, coşkusunu yaşayacaklar. Bayramı bu sene evlerimize taşıyacağız, balkonlarımızdan, pencerelerimizden 100. Yıl Marşını, İstiklal Marşımızı okuyacağız. Evlerimizi bayraklarla, balonlarla süsleyerek onların bayramına ortak olacağız. Ayrıca Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve 23 Nisan günü saat 09.30' da TRT EBA TV'de yayımlanacak olan 100. Yıl Kutlama Programı Özel Yayınını, tüm çocuklarımızın aileleriyle birlikte izleyebileceklerini hatırlatmak isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı en samimi duygularımla kutluyor, nice sağlıklı günlerde nice bayramları milletçe yaşamayı diliyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklâl Mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz vatanımızı bize hediye eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.