ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ’ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm maarif camiamız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geride bıraktığımız 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız. Yarınlarımız için gösterdiğiniz bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ’ın Yıl Sonu Karne Mesajı

Sevgili öğrencilerim; 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların karşılığı olan karne heyecanınıza yürekten katılıyor, ben de sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Geleceğimiz adına sizlere olan güvenimiz tamdır. Sizleri, öğretmenlerimizin öncülüğünde soran, sorgulayan, okuyan, araştıran, düşünen, eleştirel değerlendirmelerde bulunan, teknolojiyi bilinçli şekilde kullanan, planlı ve düzenli çalışan, üreten, sorumluluğunun bilincinde, insan haklarına saygılı, meselelere çağdaş yaklaşımlarla çözüm bulabilen, yerel veya evrensel temel insani ve ahlaki değerlere tam anlamıyla sahip, milli, yerli ve yenilikçi bireyler olarak yetişiyor görmek bizleri her zaman sevindiriyor, gururlandırıyor.

Bugün, emeğinizin karşılığı olan karnelerinizi alacaksınız. Karne notlarımız ne olursa olsun asıl kazanımın yaşam başarısı olduğunu unutmadan varsa eksikliklerinizi tamamlama yoluna girmenizi diliyorum. Sizlerin konuyla ilgili gerekli çıkarımları yaparak, düzenli ve planlı bir çalışmayla bunları telafi edeceğinize inanıyorum. Bir yıl içindeki çalışmalarını güzel bir karne ile taçlandıran öğrencilerimizi de yürekten kutluyor, başarılarının hayatları boyunca devamını diliyorum.

Değerli Meslektaşlarımın da bir yıl boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalar ve göstermiş oldukları gayretlerden dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Çok değerli velilerimizden de beklentilerimiz öğrencilerinizin karnelerindeki, durum ne olursa olsun çocuklarınıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip sürdürmektir. Onlara doğru rehberlik yapıp yanlarında olduğumuzu hissettirdiğimiz zaman, çocuklarımız da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alacaklardır. Sizlerin, bu kutlu görevde hep yanımızda olacağınız inancını hep taşıyor olacağım.

Bu duygularla başta maarif camiamız olmak üzere tüm öğrencilerimiz ve çok kıymetli velilerimize hayırlı tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                   

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.