ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ın Yaz Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız’ın Yaz Tatili Mesajı

      Sevgili Öğrenciler,

     17 Haziran Cuma günü Eğitim-Öğretim yılını tamamlayarak sizlerle birlikte karne heyecanını yaşadığımız bu günde, notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak, boş zamanlarınızda kitap okuyarak spor yaparak ve seyahat ederek iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

      Değerli Anne ve Babalar,

Çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu, başarılı ve ayakları yere sağlam basan  bireyler olarak yetişmelerinde hiç şüphe yok ki sizlerin emekleri yadsınamaz. Öğrencilerimizin karnelerini aldıkları bu günde onlara verdiğiniz desteğin arzu edilen güzel sonuçlara ulaşılmasında önemli bir yeri olduğuna inanıyorum.

      Karne notları nasıl olursa olsun, çocuklarımıza güvenmeli, onları cesaretlendirmeli, eksikliklerini tamamlamaları için gereken katkıyı hep beraber sağlamalı, hiçbir karnenin çocuklarımızdan daha değerli olmadığını asla unutmamalıyız. Bu vesileyle çocuklarınızla birlikte eksiklerimizi gidererek sağlıklı, huzurlu ve verimli bir tatil süreci geçirmenizi ümit ediyorum.

       Kıymetli Meslektaşlarım,

Tamamlamakta olduğumuz bu eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda en iyi şekilde yetiştirmek, kendini geliştirmiş bireyler olarak geleceğe hazırlamak amacıyla öğrencilerimize ve ailelerine gösterdiğiniz destek, emek ve üstün gayretleriniz için her birinize teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızın hayırlara vesile olmasını, gelecek başarılara ışık tutmasını temenni ediyorum.

                                                                                                                              Ercan YILDIZ 
                                                                                                                          İl Milli Eğitim Müdürü

 

                                                    

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.