ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ın İlköğretim Haftası Mesajı

Milletimizin istikbalinin emanet edileceği çocuklarımızın;  gelecekteki hedeflerine ulaşmaları hususundaki aşamalarından biri olan 2017-2018 eğitim- öğretim yılına hep birlikte erişmenin mutluluğu içerisindeyiz.
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ın İlköğretim Haftası Mesajı

Ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve dünyada söz sahibi olmaya devam eden bir devlet olarak yaşatmak için en önemli şartlardan biri eğitimdir.  Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Eğitim ve öğretimdeki en önemli hedefimiz ise; milli, manevi, ahlaki ve kültürel değerlerle bezenmiş çocuklarımızı çağın gerektirdiği bilimsel ve teknolojik donanımları en iyi ve doğru şekilde kullanan bireyler olarak yetiştirmektir. Devletimizin ve milletimizin geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlamak, insanlarımızın mutlu ve müreffeh yaşamalarını temin etmenin yolu da buradan geçmektedir. Bunun için; idare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının maarif camiamıza öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, öğretmen ve öğrencilerimize muvaffakiyetler diliyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.