ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ’ ın Zafer Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ’ ın Zafer Bayramı Mesajı

Mesajında Yıldız;

Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 96. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Ülkemiz her alandaki gelişiminin yanında, tarihi ve kültürel mirası ile bölgesinin ve dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olmaya doğru emin adımlarla yürümektedir. 30 Ağustos Zaferi, milletimizin göğsünde imanın, yüreğinde bağımsızlık ve özgürlük sevdasının olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Ya şehit olurum, ya gazi şuuruyla hareket eden ve tek vatan, tek millet, tek devlet ve tek bayrak ilkeleri etrafında kenetlenen aziz milletimizin, tarih sahnesindeki onurlu yürüyüşü ilelebet sürecektir.

Bu duygular içerisinde tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız uğruna canı pahasına savaşmış tüm gazi ve şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve gurula yad ediyoruz.

                                                             Ercan YILDIZ

                                                            İl Milli Eğitim Müdürü

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.