ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Egitim Müdürü Ercan YILDIZ´ ın Seminer Dönemi Mesajı
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının kapılarının aralandığı ve bu güzel yolculuğun ilk adımını oluşturan; yeni müfredat programının tanıtılacağı ve eğitime başlangıç çalışmalarının yapılacağı seminer çalışmalarının idarecilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim çalışanlarımıza hayırlara vesile olmasını dilerim.![İl Milli Egitim Müdürü Ercan YILDIZ´ ın Seminer Dönemi Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/31162359_balksz2.jpg)