ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Gazetecilik mesleğinin, zor şartları olan ve fedakarlık gerektiren; daha da önemlisi doğru haber vermek, tarafsız olmak ve yol gösterici olmak gibi sorumlulukları olan önemli bir meslek olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ, karşılaştıkları bütün zorluklara rağmen kutsal bir vazife icra eden tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en kalbi duygularımla kutladığını ifade edip, çalışmalarında başarılar diledi.![İl Milli Eğitim Müdürü Ercan YILDIZ´ ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/07090556_img_2008.jpg)