ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Haziran Dönemi Toplantısı Yapıldı

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Haziran Dönemi Danışma Kurulu toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN Başkanlığında yapıldı.
İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Haziran Dönemi Toplantısı Yapıldı

   2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Haziran Dönemi İl Milli Eğitim Danışma Kurulu toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel ARSLAN Başkanlığında; Büyükşehir Belediye Başkanlığı temsilcisi, İl Özel İdare Temsilcisi, İl Genel Meclis Üyeleri, Erzurum Sanayi ve Ticaret Odası Temsilcisi, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Temsilcisi, STK Temsilcileri, Kurum Amirleri, Okul Müdürleri, Öğrenci Temsilcileri ve velilerin katılımıyla yapıldı.

   2014-2015 Eğitim Öğretim yılının genel değerlendirilmesi yapılarak; “Eğitim öğretim hizmetlerinin toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmesine esas olacak ilke ve yöntemler hakkında öneriler” gündem maddeleri ile toplanan komisyon; öğrenciler başta olmak üzere üyelerin görüşlerinin ve önerilerinin alınmasıyla son buldu.

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.