ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

"Tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimizin, ortak değerlerde bütünleşerek birlik ve beraberlik içerisinde bağımsızlık inancını ve hür yaşama kararlılığını tüm dünyaya haykırarak 29 Ekim 1923'te ilan ettiği Cumhuriyet'imizin, 100. yılına erişmenin şerefini millet olarak hep birlikte yaşıyoruz."
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ'IN  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Milletimizin ortak kararlığı, azim ve inancıyla kurulan, istiklal ve istikbalimizin teminatı Cumhuriyet'imizin birer ferdi olmaktan büyük bir  mutluluk duyuyor, Cumhuriyetimizin 100. yılında tarihimizden aldığımız güçle geleceğe büyük bir ümitle bakıyor, "Türkiye Yüzyılı"nı inşa edebilme ülküsü ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Bu ülkenin fertleri olarak, atalarımızın emaneti olan bu güzel vatanı ve bağımsızlığımızı daima muhafaza etmek, Cumhuriyet'imizi ilelebet yaşatmak, Türkiye'yi dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirmek için el ve gönül birliği halinde çalışmak bu cennet vatanı bizlere armağan eden şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuzdur.

Bu önemli ve anlamlı gün vesilesiyle; Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için can veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize de en derin şükranlarımı sunuyorum.

Hedeflerimiz büyük, yolumuz uzun...

Cumhuriyet'imizin 100.Yılı, Türkiye Yüzyılı kutlu olsun!"

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.