ERZURUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ´IN 2024 LGS MESAJI

2024 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav; 02 Haziran 2024 Pazar günü 20 ilçemizdeki 42 okulumuzda, 468 sınav salonunda, 8.728 öğrencimizin katılımları ile gerçekleştirilecektir.   
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAKUP YILDIZ´IN 2024 LGS MESAJI

Sevgili Öğrenciler,

02 Haziran 2024 Pazar günü iki oturum halinde gerçekleştirilecek sınavın, sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve siz değerli öğrencilerimize en rahat sınav ortamının sağlanması amacıyla aylardır yürüttüğümüz hummalı çalışmaların sonuna geldik.

Sizlerden isteğimiz, kurallara ve görevli öğretmenlerinizin yönlendirmelerine riayet etmeniz; kimlik kontrolleri ve salonlara yerleştirmenin zamanında yapılabilmesi için sınav günü en geç saat 09:00'da sınava gireceğiniz okulda hazır bulunmanızdır.

Kaygılarınızı azaltın, kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın!

Bu sınavı, en güzel neticeyi alarak başarıyla atlatacağınıza yürekten inanıyor; sizlerin yetişmesinde çok büyük katkıları olan kıymetli ailelerinize ve değerli öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

Unutmayın!

Sonuç ne olursa olsun; bizim için çok değerlisiniz...

 

Yakup Yıldız

        İl Millî Eğitim Müdürü

Muratpaşa Mahallesi Merkez Yönetim Caddesi Eski Valilik Konağı Kat4 P.K. 25100 Yakutiye / ERZURUM - 0 442 234 48 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.